Місія, мета та цінності

ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 15-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.

Місія

Ми намагаємося задовольнити потреби найбільшої кількості абонентів в Україні в якісному зв'язку завдяки передовим технологіям, які дозволяють не тільки зменшити витрати на міжнародний, міжміський та мобільний зв'язок, Інтернет і телебачення, а й отримувати всі послуги тільки найвищої якості. Фахівці компанії «Телегруп-Україна» не тільки створюють, а й вдосконалюють технічні розробки, які виводять послуги зв'язку, запропоновані нашою Компанією, на абсолютно новий рівень.

Мета

У найближчих і довгострокових планах компанії «Телегруп-Україна» - забезпечити якісними послугами зв'язку більшість великих міст і населених пунктів України. На сьогоднішній день ми вже покрили оптоволоконною мережею кілька районів Києва, в яких надаємо послугу Triple-Play, забезпечуючи клієнтів доступом до високошвидкісного Інтернету, цифрового міського та міжнародного зв'язку, а також кабельним телебаченням і IPTV. Ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуємо вдосконалювати наш сервіс розширюючи географію і коло наших клієнтів.

Цінності

Головна цінність для нас - наші клієнти, задоволені якістю і вартістю наших послуг. Саме тому компанія «Телегруп-Україна» пропонує кращі умови при оптимальних тарифах. Такий сервіс доступний завдяки довгостроковому співробітництві з Verizon, Vodafone, МТС, «Ростелеком» та іншими потужними телекомунікаційними консорціумами. Крім того, висококваліфіковані технічні працівники «Телегруп-Україна» вдосконалюють вже запропоновані продукти компанії і безперервно розробляють нові види послуг.

Наш девіз: до кожного клієнта - індивідуальний підхід!

Підключайтеся до нас - ми знаємо як!