Дешевий міжнародний зв'язок

Дешевий міжнародний зв'язок

Ніщо так не зміцнює відносини людей, як регулярне спілкування. Якщо немає можливості зустрітися особисто, людей рятує телефон. Розцінки багатьох українських операторів мобільного зв'язку дозволяють спілкуватися дешево, а деякі внутрішньо мережеві тарифи, взагалі дозволяють розмовляти подовгу і зовсім безкоштовно. Звична дешевизна закінчується, як тільки абонент перетинає кордон. Чи можливо за кордоном вже давно живуть ваші рідні чи хороші знайомі. 

Невже високі тарифи на міжнародні дзвінки завадять звичному спілкуванню друзів, рідних або ділових партнерів? Щоб цього не сталося, скористайтеся пропозицією компанії «Телегруп-Україна», яка гарантує дзвінки за кордон за найнижчими тарифами. 

Дзвінки за кордон можуть бути дешевшими 

Компанія «Телегруп-Україна» пропонує дешевий міжнародний зв'язок високої якості, яка забезпечується завдяки використанню IP-телефонії. З'єднання і розмова абонентів відбувається без використання традиційних аналогових кабельних телефонних ліній. Методика перетворення мови в цифровий код, передача інформаційними каналами інтернету і зворотнє декодування, що перетворює цифрову інформацію в звук, дозволяє здійснювати міжнародні дзвінки дешево. Так як передача інформації через всесвітню інформаційну мережу не залежить від кордонів і відстаней. 

Пропонуючи своїм клієнтам найдешевші дзвінки за кордон, технічні служби компанії «Телегруп-Україна» дбають про якість і надійність зв'язку. Високошвидкісний доступ UA-IX дозволяє забезпечувати якісну передачу мови, яка не поступається, а часом і перевершує чутність при розмовах по традиційним телефонним лініям. Будучи ліцензованим учасником ринку послуг зв'язку та IP-телефонії, компанія надає своїм клієнтам можливість здійснювати дешеві дзвінки за кордон з України і приймати зворотні виклики. Клієнтам компанії, що здійснюють міжнародні дзвінки з України, гарантуються наступні сервіси і зручності: 

  • якісний телефонний зв'язок; 
  • конфіденційність переговорів; 
  • простота користування послугою; 
  • дешеві міжнародні дзвінки;
  • свобода пересування - дзвінки можна здійснювати з різних місць; 
  • набір різноманітних додаткових функцій; 
  • при дзвінках з офісною ВАТС, можливість проведення аудіо конференцій; 
  • особливі розцінки для компаній, що користуються послугою «віртуальна АТС».

Як користуватися послугою і здійснювати міжнародні дзвінки дешевше 

Методика вчинення міжнародних дзвінків для різних категорій клієнтів - різна. Це залежить від того, чи є ви абонентом віртуальної офісної АТС або приватним користувачем, бажаєте з'єднуватися через інтернет з персонального комп'ютера, або IP-шлюз, телефонуєте з фіксованого номера або мобільного телефону. У будь-якому випадку, вам потрібно зареєструватися та отримати від нас інструкцію для набору. 

Щоб конкретизувати всі технічні деталі і можливість отримання даної послуги, скористайтеся кнопкою «Дзвінок з сайту», яка знаходиться вгорі сторінки. Ви зможете обговорити з консультантом всі питання, пов'язані із здійсненням міжнародних дзвінків. 

Знову на зв'язку 

Завдяки використанню сучасної технології інтернет телефонії, пропоновані тарифи на міжнародні переговори мінімальні у порівнянні  з цінами на дзвінки всередині України. Ви знову зможете пізнати радість прямого телефонного контакту з рідними, партнерами по бізнесу та друзями, не побоюючись, що розмова буде невиправдано дорогою і спустошить ваш особовий рахунок. Приємного спілкування!