Електронний секретар

Електронний секретар

ДП «Телегруп-Україна» готова запропонувати Вам послугу «Електронний секретар», яка 24 години на добу, 7 днів на тиждень, буде приймати для Вас голосові і факсові повідомлення, і відправляти їх Вам на електронну пошту. 

Де б Ви не знаходилися, у відрядженні або на відпочинку, в Україні або за її межами, Вам достатньо буде зазирнути в свою пошту, щоб переглянути факси, прослухати залишені Вам голосові повідомлення, а також, при необхідності, відправити факс за нижчими тарифами. 

Вам не треба буде купувати дороге обладнання (факс-апарати та автовідповідачі), витрачати гроші на витратні матеріали (папір, тонер для факсу і обслуговування) і встановлювати додаткові телефонні лінії. 

  Підключившись до даного сервісу, Ви отримуєте телефонний номер в Києві, а також три послуги, об'єднані в єдиний пакет.

Voice to E-mail (послуга автовідповідача) - дозволяє отримувати голосові повідомлення на адресу електронної пошти. Вам завжди зможуть залишити голосові повідомлення, зателефонувавши на Ваш номер в Києві. Протягом однієї хвилини вони будуть доставлені на Вашу адресу електронної пошти, і Ви зможете прослухати їх у будь-який зручний для Вас час. 

Fax to E-mail  дозволяє отримувати факсимільні повідомлення на адресу електронної пошти. Зателефонувавши на Ваш номер в Києві, Ваші партнери і друзі завжди зможуть відправити Вам факсимільне повідомлення, яке протягом однієї хвилини гарантовано надійде на Вашу адресу електронної пошти (в якій би точці світу Ви не знаходилися). 

Підключивши до даної послуги Ваших друзів і партнерів, що знаходяться в будь-якому місті України чи за її межами, Ви зможете відправляти їм факсимільні повідомлення за внутрішньоміським тарифом / всього 0,045 грн. / Хв. Крім того, Ви можете замовити окрему послугу Fax to E-mail, яка доставить факси на Ваш київський номер. Вартість даної послуги - 160 грн. підключення та 85 грн. абонплата. 

PC to Fax дозволяє відправляти факсимільні повідомлення з комп'ютера на факс-апарат. Завдяки спеціальній програмі встановленої на Вашому комп'ютері, Ви зможете відправляти факсимільні повідомлення з будь-якої точки світу в Київ по тарифу всього 0,045 грн. за кожен доставлений лист, а також в будь-яку точку світу за зниженими тарифами, вказаними нижче. Інструкція з експлуатації. 

Вам не потрібно самому додзвонюватися до абонента, наш сервер зробить це за Вас і надішле повідомлення про доставку. При цьому Ви сплачуєте тільки доставлені листи, завдяки об'єднанню вищеперелічених сервісів, всього за 85 грн. на місяць і 160 грн. - єдиноразової оплати за підключення. 

Ви отримуєте: 

  • 100% конфіденційність (ніхто крім Вас не зможе прочитати адресований Вам факс або прослухати голосове повідомлення); 
  • реальну економію грошових коштів; 
  • економію часу; 
  •  мобільність; 
  • зручність в користуванні. 

Тарифи на відправку факсів через послугу Fax to E-mail :
Скачать