Ip-телефонія

IP телефонія

Швидкий, якісний і надійний звуковий сигнал є пріоритетними факторами вибору системи зв'язку. IP телефонія перевершує існуючі сьогодні пропозиції та надає можливість познайомитися з цифровою передачею даних і голосу для з'єднання абонентів в зоні покриття мережі Інтернет. 

Компанія ДП «Телегруп-Україна» пропонує можливість істотно скоротити витрати на телефонні переговори і встановити сучасну систему зв'язку, що відрізняється простотою налаштування та обслуговування. Будучи одним з лідерів ринку комунікації України, ми надаємо своїм потенційним споживачам послуги з впровадження сучасних, високошвидкісних технологій, однією з яких є VoIP телефонія. Вона дозволяє забезпечити за допомогою інтернет - з'єднання стабільний міжнародний і міжміський зв'язок за низькими тарифами і продемонструвати її незаперечну перевагу над стандартними видами комунікації. 

Які переваги надає IP телефонія? 

Успішний розвиток, розширення ділової аудиторії, вихід на європейський та світовий ринок поєднанні зі збільшенням витрат на міжнародні переговори і підтриманням стабільного зв'язку між партнерами по бізнесу. Технологія VoIP телефонії пропонує економічний і високошвидкісний спосіб цифрового з'єднання, можливість використання багатоканального телефону, перенаправленого виклику, голосових вітань і безліч додаткових функцій, що може забезпечити як стандартна, так і віртуальна АТС. Додаткова послуга «Віртуальний номер телефону» оптимізує витрати і скоротить поточні витрати на утримання великого штату співробітників як в маленькій компанії, так і у великій корпорації. 

Очевидні переваги пропонує IP телефонія в Києві: 

 • проста і швидка організація системної інфраструктури; 
 • мінімальні терміни підключення; 
 • виключення необхідності прокладки кабелів; 
 • високу якість і надійність зв'язку кінцевого абонента з будь-якою точкою світу; 
 • безкоштовне з'єднання абонентів всередині мережі за відсутності абонентської плати; 
 • безпрецедентний рівень безпечного та конфіденційного зв'язку; 
 • цілодобове технічне та інформаційне супроводження; 
 • щомісячний статистичний звіт переговорів, проведених за допомогою інтернет телефонії; 
 • автоматизація набору номера за допомогою установки системного шлюза VoIP, підключеного до офісної міні АТС;
 • надання можливості установки IP телефонії на тестовий проміжок часу. 

Що пропонує SIP телефонія? 

Переміщення, поїздки, подорожі традиційно викликають зацікавленість в якісному і надійному зв'язку в будь-якій точці світу. СІП телефонія забезпечує необхідну незалежність, персональну мобільність і широкі можливості взаємодії з різноманітними інтелектуальними системами. Її установка і наладка розширює стандартний набір функцій обробки сигналу, дозволяючи обмінюватися не тільки голосовим, а й мультимедійним вмістом, здійснювати відео і аудіо конференції з будь-якої точки світу в зоні покриття інтернет. 

Компанія ДП «Телегруп-Україна» пропонує сучасну модель комунікації активним і незалежним абонентам. SIP телефонія в Києві забезпечить високоякісне з'єднання при проведенні мультимедійної конференції, виконає переадресацію на стандартний телефонний номер в процесі Вашого вільного переміщення по місту, в міжміському і міжнародному сполученні, створить оптимальні умови для швидкої передачі будь-якої інформації видаленому користувачеві. 

Скільки коштує IP телефонія? 

ДП «Телегруп-Україна» відрізняється делікатним і уважним ставленням до своїх клієнтів і піклується про найкраще співвідношенні ціни і якості наданих послуг. Постійне дослідження ринку комунікацій і пошук найбільш економічних шляхів надання послуг дозволяє нам пропонувати стабільний і доступний  рівень цін, результатом чого є: 

     дешевий міжнародний зв'язок (від 0,08 до 0,45 $); 
     дешевий мобільний зв'язок. 

Як встановити IP телефонію? 

Інтернет телефонія кардинально вирішує питання запровадження нової телефонної технології трьома способами: 

 • шляхом завантаження та встановлення безкоштовної програми з офіційної бази компанії ДП «Телегруп-Україна» на персональний комп'ютер замовника, по завершенні чого Ви зможете здійснювати міжнародні дзвінки безкоштовно за допомогою з'єднання двох комп'ютерів за допомогою інтернет, а при дзвінках на мобільний або стаціонарний телефон - по тарифу регіону . 
 • шляхом придбання USB-телефону або обладнання Telbox, встановленням  і підключенням до домашнього або офісного комп'ютера і подальшим підключенням стандартного телефонного апарату. 
 •  шляхом використання дво- або чотирьохпортових шлюзів GateWay, що надають дві або чотири додаткові телефонні лінії з їх можливим подальшим підключенням до міні АТС або до стаціонарних апаратів. Стійкий, якісний зв'язок між абонентами забезпечує технологія Ethernet, частиною якої стає Ваш шлюз GateWay. 

Звертайтеся до нас! Вам достатньо заповнити ваші контактні данні в Бланк замовлення, який Ви знайдете на нашому сайті, і відправити його по факсу (044) 303-94-50, завдяки чому Ви будете зареєстровані в нашій інформаційній базі. Реєстрація компанії послужить підставою для знайомства з технологією та її впровадження, виїзду фахівця на місце встановлення обладнання та монтажу системи. Грамотність, акуратність, ввічливість і високий професійний потенціал нашої команди фахівців дозволить Вам переконатись у високому рівні якості нашого бездоганного сервісу і в надійності нашого партнерства!