Київський міський номер

Київський міський номер за один день

Нескінченний потік інформації, розвиток технологій, зростаюча популярність IP телефонії спонукають встановити прямий міський телефон або придбати віртуальний номер і скористатися пакетом послуг, що сприяють підвищенню якості та надійності засобів комунікації, скороченню витрат і багаторазовому розширенню технічних можливостей. 

Компанія ДП «Телегруп-Україна» підтримує бажання своїх потенційних клієнтів забезпечити високий рівень стабільного телефонного зв'язку і пропонує звернути увагу на прямі номери, здатні успішно передавати інформацію голосовими пакетами на будь-які відстані. 

Які переваги надають прямі телефонні номери? 

Поїздки, переїзди, відрядження викликають необхідність постійного знаходження на зв'язку для своєчасного отримання важливої інформації. Прямий київський номер дозволяє переміщатися в будь-якому напрямку і підтримувати зв'язок в звичайному порядку. 

Прямий міський номер в Києві надає можливість мати стандартну міську нумерацію, не залежати від наявності кабельного виду комунікації і користуватися всіма перевагами звичайного телефону. Незалежно від обставин, будь то зміна місця проживання або переїзд офісу за новою адресою, прямий телефонний номер залишається без змін, забезпечуючи незмінний рівень цифрового зв'язку високої якості в зоні покриття мережі інтернет. 

Компанія ДП «Телегруп-Україна» постійно досліджує ринок в пошуку кращий технічних рішень, що дозволяє її команді компетентних і розумних фахівців впроваджувати сучасні міські телефонні лінії і використовувати віртуальні номери з розширеною лінійкою можливостей. 

Очевидними перевагами професійної роботи є: 

 • виконання підключення віртуального телефонного номеру протягом одного дня; 
 • використання декількох міських ліній через одинарний канал;
 • виключення ситуації відключення Вашого телефонного номера в зв'язку з переїздом офісу або зміни місця проживання; 
 • впровадження нової технології цифрової комунікації без прокладання багатометрових кабелів; 
 • вигідний баланс цін та якості послуг, що надаються; 
 • доступні тарифи; 
 • повна інформаційна та технічна підтримка. 

Чому віртуальний номер телефону є вигідною пропозицією? 

Сьогодні розгалужена мережа Інтернет дозволяє використовувати віртуальний телефонний номер на будь-якій   відстанні від місця проживання або адреси знаходження офісу, використовуючи стабільний цифровий потік інтернет-каналу зі швидкістю від 64 Кбіт / сек і будь-який VoIP пристрій в якості шлюзу для з'єднання з комунікаційною системою. 

Прямий номер допоможе скоротити поточні витрати на міські, міжміські та міжнародні переговори, використовувати широкий спектр функцій, що включають конференц-зв'язок, переадресацію дзвінків, прийом і відправлення повідомлень і факсів. Доступні тарифи, стійке з'єднання та висока якість надійного зв'язку дозволяють вважати нашу пропозицію гідної уваги. 

Як підключити прямий телефонний номер? 

Прямий номер у Києві надається абоненту після його звернення в офіс нашої компанії ДП «Телегруп-Україна», заповнення та подання заяви на установку комунікаційного пристрою. Порядок підключення віртуального номера передбачає прийом заяв у фізичних та юридичних осіб, при пред'явленні наступного пакета документів: 

 •  юридичні особи реєструються за наявності: 
 1. договору оренди офісного приміщення або реєстраційного посвідчення на право його володіння; 
 2. свідоцтва платника ПДВ; 
 3. свідоцтва про державну реєстрацію; 
 4. довідки ЄДРПОУ. .
 •  фізичні особи реєструються за наявності: 
 1. паспорта та документа про реєстрацію місця проживання в м.Києві; 
 2. ідентифікаційного номера платника податків, як фізичної особи. 

Високий технічний рівень, великий потенціал знань і досвід нашої команди фахівців дозволяє нам запропонувати впровадження віртуальної АТС, завдяки якій окремий телефонний номер в Києві буде надавати додатковий пакет сервісних послуг: 

 • голосове меню; 
 • переадресація дзвінків; 
 • перехоплення;
 • парковка; 
 • конференц-зв'язок; 
 • запис телефонних розмов і використання її змісту в ділових цілях. 

Звертайтеся до нас! Ми надамо Вам ефективні інструменти комунікації для ведення успішного бізнесу і впевненого руху до успіху, забезпечимо повну інформаційну та технічну підтримку і швидко впровадимо сучасні системи зв'язку, завдяки чому Ви зможете оцінити безкомпромісно високий рівень нашого сервісу і правильність зробленого вибору!