Описання

Віртуальна АТС

Віртуальна АТС (ВАТС) об'єднає всі робочі номера вашої компанії в єдиному центрі обробки вхідних викликів, незалежно від їх місцезнаходження. Де б не перебував ваш офіс, клієнти обов'язково додзвоняться до вас! Ваші телефонні номери не будуть прив'язані до офісу, надаючи можливість користуватися ними в будь-якому зручному місці. При замовленні послуги, ми розміщуємо і налаштовуємо ВАТС на своїй технічній площадці й забезпечуємо високошвидкісним Інтернетом (UA-IX), що дозволяє надати Вам якісний цифровий зв'язок. Це модульне рішення, побудоване за принципом "все в одному", дуже зручне в користуванні і що дозволяє додавати будь-які необхідні Вам функції в найкоротші терміни без додаткових фінансових витрат. 

Зверніть Вашу увагу! 

При використанні Віртуальної АТС, телефонний номер можна забезпечити додатковими сервісами:

  1. голосовим меню (наприклад: «Ви подзвонили в компанію ...»),  
  2. організувати переадресацію викликів, 
  3. перехопленням,
  4. паркуванням,
  5. конференціями та ін. 
  6. Можлива організація записів телефонних розмов і її використання для навчання Вашого персоналу або при розборі спірних моментів з клієнтами / постачальниками / замовниками. 

Також можливе впровадження інших додаткових сервісів телефонії. Крім того, ми здійснюємо цілодобову технічну підтримку наших телефонних ліній і гарантуємо високу якість сигналу по доступній ціні.