Описання

Київський міський номер за один день


Завдяки розвитку Інтернету з'явилися нові технології, що дозволяють на звичайних телефонних лініях отримувати додаткові сервіси. Тепер маючи стабільне підключення до Інтернету, ви можете придбати міську телефонну лінію і використовувати всі переваги телефонного зв'язку: приймати дзвінки і відправляти факси, користуватися автовідповідачами, конференц-зв'язком, переадресацією дзвінків, багатоканальними київськими телефонними лініями, та іншими послугами. Для використання телефонної лінії, досить мати надійний інтернет-канал пропускною здатністю від 64 Кбіт в секунду на кожну телефонну лінію плюс будь-яке  Voip обладнання (голосовий шлюз, IP- телефон, IP- PBX і т. ін.). 
Головною особливістю і перевагою даної послуги є практично миттєве підключення номера після підписання договору. Після підключення Ви зможете скористатися місцевим, міжміським та міжнародним зв'язком за більш вигідними тарифами. 

Наші переваги: 

  • Підключення прямого київського міського номера за один день. 
  • Можливість отримати кілька міських ліній, по одному каналу. 
  • У разі переїзду, Ваш телефонний номер залишається з Вами. 
  • Відсутність необхідності прокладання додаткових кабелів.
  • Вигідні тарифи на дзвінки. 

Підключення здійснюється через мережу Інтернет, що дає можливість скористатися послугою незалежно від стану існуючої телекомунікаційної структури і отримати істотну економію коштів на організацію мереж зв'язку.