Мета :: Телегруп Україна

Величезна ринкова конкуренція і законодавчі зміни в країні вимагають від сучасних телекомунікаційних компаній України оперативного управління вдосконаленими послугами, розвитку і впровадження новітніх технологій, інновацій, якісного обслуговування досить складної інфраструктури та ефективної підтримки клієнтів. Разом з тим, вимоги клієнтів до якості зв'язку, що надається телекомунікаційними компаніями, в тому числі до якості їх послуг, зростає. Щоб досягти успіху, і бути лідером в телекомунікаційній галузі України сьогодні, необхідно спланувати стратегію компанії і чітко сформулювати її мету.

Мета

Мета компанії Телегруп Україна

У найближчих і довгострокових планах компанії «Телегруп-Україна» - забезпечити якісними послугами зв'язку більшість великих міст і населених пунктів України. На сьогоднішній день ми вже покрили оптоволоконною мережею кілька районів Києва, в яких надаємо послугу Triple-Play, забезпечуючи клієнтів доступом до високошвидкісного Інтернету, цифрового міського та міжнародного зв'язку, а також кабельним телебаченням і IPTV. Ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуємо вдосконалювати наш сервіс розширюючи географію і коло наших клієнтів.

Ми - телекомунікаційна компанія «Телегруп Україна», яка динамічно розвивається. Наша головна мета - стати найефективнішими в регіоні, маючи максимально можливу частку ринку при наявних ресурсах і максимальну рентабельність по операційній діяльності. Як відомо, на порожньому місці такі цілі не народжуються. Адміністрація компанії «Телегруп Україна» бачить її можливості, перспективи, і знає, як досягти поставленої перед нею завданням. Ми створювали команду, об'єднану загальними цілями і налаштовану на максимальний результат. Перш за все, ми робимо ставку на розвиток мереж, розширення зони покриття, виведення нових послуг на базі нових технологій і систем. Ми скорочуємо витрати на утримання інфраструктури, оптимізуємо сервісну і технічну підтримку створених систем. Ми намагаємося залучати клієнтів за рахунок поліпшення якості та темпів обслуговування. Ми час від часу переглядаємо ціннісні пропозиції за всіма послугами, щоб бути максимально доступним кожному абоненту. Ми використовуємо всі можливості сучасних телекомунікаційних технологій, щоб клієнт зміг отримати повний пакет послуг, регулярно доповнюючи його інноваційними сервісами.

Наші плани і перспективи

У найближчих і довгострокових планах телекомунікаційної компанії «Телегруп Україна» - розширення телекомунікаційної інфраструктури, забезпечення якісними послугами зв'язку більшість великих міст і населених пунктів України. На сьогоднішній день ми вже покрили оптоволоконною мережею кілька районів Києва, в яких надаємо послугу Triple-Play, забезпечуючи клієнтів доступом до високошвидкісного Інтернету, цифрового міського та міжнародного зв'язку, а також кабельного телебачення та IPTV. Ми не зупиняємося на досягнутому - ми продовжуємо удосконалювати наш сервіс і розширювати географію і коло наших клієнтів.

Телекомунікаційна компанія «Телегруп Україна» сьогодні готова забезпечити кожного клієнта повним спектром сучасних послуг зв'язку, впроваджуючи новітні технології та обладнання. Ми вдосконалюємо свої професійні навички, всіляко збільшуємо число додаткових сервісів і рівень обслуговування населення. Це нас виділяє серед конкурентів.

Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.