Цінності :: Телегруп Україна

Телекомунікаційна компанія «Телегруп Україна» ось вже 20 років успішно розвивається, йде вперед, має свої цілі, і до них рухається. В основі нашої щоденної роботи, втім, як і в прийнятті важливих стратегічних рішень, ми керуємося цінностями компанії. І клієнт, задоволений якістю і вартістю наших послуг - це наша головна цінність! Ось тому, телекомунікаційна компанія «Телегруп Україна» пропонує кращі умови при оптимальних тарифах. Такий сервіс доступний завдяки довгостроковому співробітництву з Verizon, Vodafone, МТС, «Ростелеком» і іншими потужними телекомунікаційними консорціумами. Крім того, високопрофесійні технічні працівники «Телегруп-Україна» вдосконалюють вже пропоновані продукти компанії і безперервно розробляють нові види послуг.

Цінності

Ми - команда професіоналів, і кожен з нас щодня використовує свій досвід і знання, ділиться ними зі своїми колегами, бере відповідальність, іноді приймає сміливі рішення, а всі разом ми досягаємо чудових результатів у спільній справі. Ми впевнені, що наші клієнти гідні кращого. Тому, ми проводимо обслуговування на найвищому рівні. Ми відкриті і доступні кожному абоненту. Ми всіляко прагнемо до того, щоб образ дій ДП «Телегруп Україна» викликав довіру, повагу і симпатію партнерів по бізнесу і всіх клієнтів. Ми прагнемо до довгострокового співробітництва.

Ми - команда лідерів, завдяки цінностям, які самі і створюємо всередині компанії. Головні цінності компанії «Телегруп Україна», що розділяються її співробітниками, є також ключовими принципами нашої роботи, як з абонентами, так і з партнерами:

 • Орієнтованість на клієнта
 • Якісний сервіс обслуговування
 • Компетентність і професіоналізм
 • Відповідальність
 • Цілеспрямованість
 • Корпоративна етика: чесність і сумлінність всередині компанії
 • Порядність у відносинах з клієнтами та діловими партнерами
 • Партнерство та інновація сервісів
 • Прозорість, доступність і відкритість
 • Ефективність
 • Динамічний розвиток компанії.

Ми пишаємося своїми результатами і досягненнями, і завжди відкриті та готові до змін та інновацій. Наш успіх - це величезна база наших абонентів в Києві та Київській області, яких ми дуже цінуємо.

Телекомунікаційна компанія «Телегруп Україна» прагне бути однією з кращих телекомунікаційних компаній України, гідної найвищої довіри клієнтів і партнерів. Приєднуйтесь, співпраця з нами, безсумнівно, стане найкращим досвідом у вашому житті!

Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.