Свідоцтво про реєстрацію підприємства :: Телегруп Україна

Свідоцтво про реєстрацію підприємства - це головний документ будь-якого підприємства, свого роду паспорт. Свій "паспорт" ДП "Телегруп Україна" отримала 21.12.2000р., про що отриман офіційний запис в Єдиному Державному Реєстрі Підприємств і Організацій України: № 10701050001008785.

Свідоцтво про реєстрацію підприємства

Але досвід фахівців компанії в телекомунікаційних послугах перевищує ті 18 років офіційного існування ДП "Телегруп Україна", адже кожен з нас - це висококласний професіонал, кожен у своїй сфері. Саме тому ДП "Телегруп Україна" надає послуги Інтернет, Телебачення, IP-телефонії в Києві і по всій Україні на вищому рівні. Переконайтеся в нашому сервісі на власному досвіді.

Телегруп Україна
Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.