Для забудовників :: Телегруп Україна

При підключенні об'єктів нерухомості «Телегруп-Україна» здійснює повний комплекс робіт від аналізу потреб майбутніх користувачів і проектування зовнішніх і внутрішніх комунікацій до обслуговування кінцевих користувачів з можливістю розширення спектра послуг, що надаються відповідно до потреб орендарів або мешканців.

Для забудовників

Компанія здійснює будівництво волоконно-оптичних ліній зв'язку в будівлю і підключає його до своєї оптоволоконної мережі. Це рішення дозволяє надати по одному кабелю послуги телефонії, передачі даних, доступу в Інтернет і кабельного телебачення.

На підставі вимог замовника і аналізу потреб кінцевих користувачів «Телегруп-Україна» здійснює проектування і будівництво закладних конструкцій, слабкострумових мереж, встановлює необхідне обладнання. Технічні можливості «Телегруп Україна» дозволяють знизити витрати забудовників на телекомунікаційну складову, і, відповідно, - знизити витрати майбутніх мешканців.

Телегруп Україна
Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.