Як стати партнером? :: Телегруп Україна

ДП «Телегруп-Україна» готова розглянути будь-які пропозиції про співпрацю від компаній, що працюють на ринку надання послуг IP-телефонії, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення та інших напрямків IT-послуг.

Наше підприємство має досвід роботи на цьому ринку більше 20 років. За минулі роки накопичений значний досвід практичного використання інформаційних технологій, надання широкого спектру наукомістких послуг різним категоріям замовників, напрацьована значна клієнтська база, створені передумови для подальшого зростання компанії.

Як стати партнером?

Ми запрошуємо до співпраці підприємства і підприємців, які мають можливість розвивати і продавати в своєму регіоні послуги ДП «Телегруп-Україна», а також можуть запропонувати для спільного освоєння нових напрямках роботи в сфері інформаційних технологій. Готові запропонувати потенційним дилерам і агентам кращі фінансові умови, інформаційну та технологічну підтримку, а також будь-які інші види допомоги, які будуть необхідні. Якщо потрібно, проведемо на своїй базі навчання і перепідготовку ваших технічних фахівців.

Наша компанія має в своєму розпорядженні необхідне обладнання і технічні можливості для будь- якого розширення абонентської бази, яку зможуть забезпечити наші партнери в своєму регіоні. Розвиток мережі кабельного телебачення, високошвидкісного доступу в Інтернет, сучасної телефонного зв'язку та інформаційних технологій, здатний забезпечити стабільну зайнятість вашого колективу і фінансове благополуччя компанії навіть на такому складному етапі, який переживає сьогодні українська економіка.

Розглянемо пропозиції про співпрацю від компаній з Києва і всіх регіонів України, і сподіваємося на початок плідної спільної роботи в самому найближчому майбутньому.

Телегруп Україна
Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.