Анонси телеканалу travel channel в січні 2019

Анонси телеканалу travel channel в січні 2019

Пригоди на колесах (12+)

Кращі в світі подорожі на мотоциклі - Південна Африка (12+)

Музейні загадки (12+)

Незвичайна їжа з Ендрю Ціммерн (12+)

Пригоди на колесах (12+)

Музейні загадки (12+)

Кращі в світі подорожі на мотоциклі - Південна Африка (12+)

Прем'єра з 28 січня по понеділках о 21:00

У цьому місяці на телеканалі Travel Channel гуру мотоциклів Генрі Коул відправляється в чергову подорож на двох колесах, на цей раз в Південну Африку. Як завжди, за всяку ціну уникаючи второваних доріг, він хоче скласти своє унікальне уявлення про справжню Південній Африці: її колоритному ландшафті, культурі і населенні. Якщо ви любите мотоцикли або просто сумуєте без пригод, будьте готові відправитися в захоплюючу подорож.

Музейні загадки (12+)

Прем'єра з 2 січня по середах о 22:00

Дон Вайлдман подорожує по країні в пошуках дивних і цікавих експонатів, що дозволяють розкрити таємниці минулого. Завдяки змістовним інтерв'ю, рідкісним архівними записами і відтвореним сценам глядачі познайомляться з обставинами неймовірних тріумфів, сенсаційних злочинів і химерних пригод. У цьому сезоні він вивчає історію про ведмедя, билися з нацистами, зіткненні Джиммі Картера з НЛО, відважного порятунок і вулкані, падінні Наполеона і одержимого картоплі. На телеканалі Travel Channel вас чекає місяць, повний таємниць.

Незвичайна їжа з Ендрю Ціммерн (12+)

Прем'єра з 15 січня по вівторках о 21:00

У цьому сезоні гастрономічних пригод Ендрю вивчає етапи розвитку кулінарії в Північній Америці і відчуває свій сталевий шлунок на таких стравах, як серце юконского чорного ведмедя і вугор колоніальної епохи. Ви коли-небудь замислювалися про те, що їли техаські ковбої або Марк Твен під час подорожі по Міссісіпі? Відправляйтеся разом з Ендрю в експедицію і познайомтеся з химерною історією кухні США. Суміш кулінарних традицій сотень історичних культур, виявляється складніше, ніж здається на перший погляд.

Пригоди на колесах (12+)

Дві серії з 7 січня по понеділках о 22:00

Ви коли-небудь хотіли втекти від щоденної рутини і відправитися в подорож по дорогах? Слідкуйте за тим, як люди, які бажають змінити стіни на колеса, підшукують ідеальний мобільний будинок. Одна сім'я хоче змінити старий фургон на більш економічну дизельну модель, а інша сім'я з чотирьох чоловік починає нове життя і перебирається в фургон, щоб проводити більше часу на відкритому повітрі. Налаштуйтеся на веселу поїздку.

Приємного перегляду!