У Росії заблокували Google :: Телегруп Україна

У Росії заблокували Google

Минулої ночі у користувачів в Росії почалися проблеми з доступом до сайтів Google. Швидше за все, Роскомнадзор частково заблокував пошукову систему слідом за Telegram.

У Росії заблокували Google

Що трапилося?

Крім пошуковика, не працюють також пошта Gmail і інші сервіси Google (Google Play, перекладач, карти і т. п.). За даними теплової карти збоїв на сайті DownDetector, труднощі з доступом виникли в Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Нижньому Новгороді, Єкатеринбурзі та інших міст. У 68% користувачів був недоступний основний сайт Google, 31% - не змогли увійти в свої акаунти.

Гендиректор провайдера Diphost Філіп Кулин додає, що заблоковано близько 60 IP-адрес google.com. При цьому російський домен пошуковика google.ru як і раніше працює.

Поки ні в Google, ні в Роскомнадзорі ніяк не прокоментували цю ситуацію.

З чого все почалося?

А почалося все з бажання заблокувати месенджер Telegram через відмову його засновника Павла Дурова надавати ФСБ алгоритми шифрування листування. Під «вогонь» також потрапили адреси, які дозволяли месенджер залишатися доступним, VPN і проксі-сервери, через які можна обходити блокування сайтів, які потрапили в чорний список регулятора. 17 квітня стало відомо про блокування більше 18 мільйонів IP-адрес хостинг-провайдерів Google, Amazon, Microsoft і Digital Ocean, за допомогою яких месенджер обходив «цензуру» При цьому сам Telegram як працював, так і працює, просто деяким користувачам доводиться підключати VPN, але це робиться в два кліка.

Доповнено. «Ми знаємо про повідомлення, що деякі користувачі в Росії не мають доступу до деяких сервісів Google. Ми розбираємося в цих повідомленнях », - заявили в Google.

Телефони

Телефонуйте нам.

Відділ продажу +38 044 303 9100
Тех. підтримка: +380 67 333 9100

Адреса

Заходьте до нас.

вул. Іоанна Павла II, 15, Київ, 01042