Акції 1 сторінка

Акції

Любіть несподівані сюрпризи? Хочете вигідно придбати тарифний план або укласти договір на послуги зв'язку? Ми дамо вам все це, і трохи більше! Скористайтеся акціями, бонусами і спеціальними пропозиціями нашої компанії! Влаштовуються ДП «Телегруп Україна» знижки та акції дозволять вам заощадити істотну суму грошей, при цьому отримуючи відмінну якість зв'язку та послуг.

Ми регулярно проводимо вигідні акції для наших постійних клієнтів, в ході яких можна отримати знижку на послуги. Новачки також не залишаються без бонусів: ставши абонентом мережі «Телегруп Україна» можна отримати знижку до 50% на кожен місяць користування послугами компанії протягом півроку з моменту підключення. Ми дбаємо про наш новий користувача і пропонуємо дивовижну акцію - оформлення ТВ підписок всього лише за 1 гривню протягом першого місяця (більш детальну інформацію дивіться в розділі «Телебачення»). Більш того, підписавшись на таке спецпропозиція, ви отримаєте подарунки та знижки від наших партнерів.
Ми любимо робити приємне своїм абонентам і частенько розігруємо різні гаджети. Переможець визначається рамдомно. Приймайте участь в такій акції, виконуйте прості вимоги і ви, можливо, станете володарем оригінального подарунка від наших партнерів. Спільно з ними ми готуємо цікаві спецпропозиції і бонуси користувачам нашої мережі, і запрошуємо до співпраці нових партнерів, які готові представити вам, дорогі клієнти, максимально привабливі умови.

Слідкуйте за нашими спецпропозиціями, телефонуйте, пишіть, залишайте заявки на участь в акціях і отримуйте нереальні бонуси на послуги зв'язку, приємні знижки на наш продукт і наше обслуговування! Ми закликаємо вас не затягувати з участю в акціях, оскільки термін їх дії обмежений.