Напевно ви бачили в фільмах, як господар повертається з роботи додому, і ніби за помахом чарівної палички перед ним відкриваються вхідні двері, вмикається світло, музика ?! Думаєте це казка? Фантастика? Ні! Це реальний світ чудес і високих технологій під назвою «Розумний дім»! Тепер і ви можете стати володарем такого чарівного хаузу! «Smart Home» від ДП «Телегруп Україна» допоможе вам виконати своє бажання.

Майбутнє поруч з вами вже сьогодні! Всі ваші турботи перекладе на себе інтелектуальний будинок. Він володіє неабияким «розумом», здатним самостійно вирішувати будь-які побутові завдання. Чому саме наш «Розумний дім» краще за інших? Чи не скромничати, але ДП «Телегруп Україна» спеціалізується на впровадженні системи «Smart Home» будь-якої складності. Наші менеджери і консультанти розкажуть вам все про проект, порадять, які саме функції розумного будинку підходять для вашої резиденції найбільше, а ви в свою чергу зможете самостійно контролювати установку системи і вибрати один із запропонованих варіантів - бюджетний або елітний інтелектуальний будинок.

Не зволікайте і пориньте в казку, яка стане для вас реальністю: отримаєте ефективну автоматизацію вашого хаузу, використовуючи по максимуму інтелектуальні функції розумного будинку за прийнятною ціною і на вигідних умовах від ДП «Телегруп Україна» прямо зараз!

Коли ваша квартира буде обладнана системою «Розумний дім», ви отримаєте:

  • новий рівень комфорту - усі побутові дрібниці будинок бере на себе, будь це включення світла або забезпечення необхідної температури;
  • економію енергоресурсів (30-40%) і особистого часу;
  • безпеку житла і оперативний звіт про будь-яку позаштатну ситуацію, як, наприклад, проникнення в будинок або витік води;
  • статусність - володіння такою системою говорить про те, що господарі будинку дотримуються сучасного стилю життя і цінують свій час;
  • екологічність або «фактор здоров'я», так як в грамотно спроектованому розумному домі створюється сприятлива для фізичного і морального здоров'я середа.

Наприклад, такий важливий аспект життя, як сон: в розумному будинку ви будете добре висипатися. Швидко заснути буде легше з імітацією заходу сонця, а прохолода вночі і тепло з ранку допоможуть бути в тонусі цілий день.