Система клімат контролю для розумного дому :: Телегруп Україна

Скільки часу ви витрачаєте на контроль і управління всією кліматичної технікою в вашому домі, незважаючи на те, що багато які з цих приладів оснащені спеціальними пристроями управління - пультами? Напевно, багато, чи не так. А ось «Розумний дім» зробить це все за вас, налаштовуючи і підтримуючи необхідний клімат контроль в будинку! Все, що вам залишиться - насолоджуватися комфортом і затишком!

Система клімат-контролю для будинку прекрасно розроблена, і допомагає створювати свій мікроклімат в кожній окремо взятій кімнаті і підсобному приміщенні. Вам не потрібно буде кожен раз підлаштовувати регулятори опалення, включати або вимикати внутрішнє кондиціонування, стежити за роботою іншої кліматичної техніки. За вас буде працювати вірний помічник - клімат- контроль «Розумний дім», одна єдина панель управління. Все, що від вас вимагається, виставити комфортну температуру і вологість. А розпоряджатися подальшою роботою буде автоматичний клімат-контроль, перемикаючи обладнання з денного в нічний режим, використовуючи режим «економ».

Система клімат-контролю для будинку має неймовірні функції, створюючи індивідуальну середу для кожного:

  • Вся кліматична техніка керується як єдина система: кондиціонери, теплі підлоги, радіатори, конвектори;
  • Підтримка заданої температури;
  • У кожному приміщенні можна задати свій зручний температурний режим;
  • У відсутності мешканців система буде економити ресурси зниженням температури взимку або відключенням кондиціонера влітку;
  • Повертаючись, додому з відпустки, ви подаєте команду «Розумному будинку» - і опалення включається на задану потужність, щоб зустріти вас домашнім теплом і затишком;
  • Кліматичні панелі-термостати встановлюються в будь-якому приміщенні, де потрібно контролювати або задавати температурний сценарій.

Система клімат-контролю для будинку від ДП «Телегруп Україна» - це економія ваших грошей і енергоресурсів! Залишилися якісь сумніви щодо її встановлення і використання?

Телегруп Україна
Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.