Підключення аудіо та відеотехніки в систему розумний дім :: Телегруп Україна

При підключенні аудіо- і відеотехніки в систему Розумний дім, ви зможете слухати улюблену музику в будь-якому приміщенні.

Управління музикою, відеопрогравачами, телевізорами з одного пульта (смартфон, iPad) у всіх приміщеннях будинку.

Бажаєте створити з рідної оселі справжню музичну скриньку, щоб вас з усіх боків оточувала прекрасна музика, щоб ваш будинок був наповнений затишною атмосферою? Або, можливо, це повинен бути справжній кінотеатр, в якому за вашим бажанням відтворювався б улюблений фільм або виводилися на екран фотографії і відеофайли знаменних і пам'ятних подій вашого життя? Немає нічого простішого, ніж підключення аудіо і відео систем під назвою мультирум.

Аудіосистема для «Розумного дім»

складається з величезної бібліотеки музичних треків. Ви в будь-який момент можете включити музичну композицію, яка відповідає вашому настрою, і насолоджуватися прослуховуванням і навіть танцювати під улюблену музику, яка буде звучати з тієї кімнати, де ви знаходитеся, будь то спальня або навіть ванна кімната.

Відео техніка «Розумний дім»

перетворить ваше житло в справжній професійний кінозал. Зручно влаштовуйтеся в кріслі, натискайте кнопку на панелі управління і насолоджуйтеся домашнім переглядом улюбленого серіалу або блокбастера. В одну мить в кімнаті згасне світло, опустяться штори, увімкниться об'ємний звук, і ви на кілька годин опинитеся в світ кінематографа. Ну а якщо ви забажаєте змінити обстановку, наприклад, перейти в іншу кімнату, можна відправити відео на інший транслятор і продовжити перегляд з того моменту, на якому зупинилися. Система має велику бібліотеку, налаштуванням звуку, зображення, записом, пам'яттю і іншими функціями.

Аудіо система для «Розумного дому» і Відео техніка «Розумний дім»

- це високоякісна професійна мультисистема, яка використовується для всіх приміщень в будинку, і яка приймає відео- та аудіосигнали з будь-якого джерела - телевізор, музичний центр, DVD, TV-тюнер, Blu-ray, комп'ютер та інші гаджети. З її допомогою ви значно скоротите витрати на аудіо- та відеотехніка.

Функції Мультірум:

  • Інтеграція в сценарії «Розумного дому» - наприклад, в «Кіносеанс», «Ранок». Сценарії відтворення музики і відео в певний час або в певних кімнатах ( «Атмосфера відпочинку», «Вечір», «Ділова атмосфера», «Романтика», «Класика», «Сейшн»).
  • Автоматичне і / або дистанційне включення / вимикання аудіо та відеопристроїв за присутністю (душова, санвузли, сауна) або за заданим сценарієм (вітання в передпокої, інформаційно-новинна підбірка вранці).
  • Розподіл музичного, сінема- або відеоконтенту по окремих зонах-приміщень і групам інтересу.
  • Створення сховища даних (музика, фільми, телепередачі) на одному сервері, доступному для всіх інтерфейсів управління (медиасервер).
  • З «Розумним домом» можна залишити в кімнатах тільки екрани і акустику, а всі дроти і супутню техніку заховати в міні-серверної!
Телегруп Україна
Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.