Goip 8 - шлюз на 8 SIM-карт, 8 GSM каналів і 8 SIP ліній. Підтримує SIP і H.323 протоколи. Сумісний з усіма основними IP PBX.

GSM радіотермінал VoIP-GSM GoIP8 забезпечує зв'язок між Вашим додатком під OC Linux (в тому числі під управлінням Asterisk) і мережею оператора мобільного зв'язку GSM.

GOIP-8

Восьмиканальний шлюз GoIP 8 забезпечує зв'язок між стільниковими мережами стандарту GSM (900/1800/1900 / 850MHZ) і IP мережами без використання додаткового обладнання.

Шлюз GoIP 8 підтримує протокол SIP і сумісний з усіма IP АТС відомих виробників - Cisco CallManager, AVAYA Definity, AVAYA IP Office, IP АТС на базі Asterisk, Nortel, Alcatel, Siemens, Panasonic серії TDE і АТС до встановлених IP платами, АТС LG LDK і іншими офісними АТС з підтримкою протоколу SIP. Це дає можливість швидко телефонізувати офіс. GoIP 8 працює з будь- якими операторами зв'язку надають послуги телефонії по протоколу SIP.

Одним з головних достоїнств VoIP-GSM шлюзів є значна економія коштів, що витрачаються на міжміські і міжнародні телефонні переговори.

8-портовий GSM шлюз GoIP8 підтримує до 8 GSM каналів. Кожен канал GSM може бути запрограмований індивідуально для з'єднання з IP мережами, або може бути згрупований як один канал у зв'язку з IP мережею.

GoIP 8 ідеально підходить для ефективного з'єднання VoIP і GSM зв'язку, де телефонні лінії (PSTN) не доступні для мобільного телефону. GoIP8 - мобільний, легко конфігурується VoIP шлюз, що дозволяє значно заощадити на дзвінках.

Телефони

Телефонуйте нам.

Відділ продажу +38 044 303 9100
Тех. підтримка: +380 67 333 9100

Адреса

Заходьте до нас.

вул. Іоанна Павла II, 15, Київ, 01042