Безпека - Розумний дім - Обладнання Телегруп Україна

Безпека, Розумний дім, Обладнання Телегруп Україна

Системи безпеки

З чим у вас асоціюється «Розумний дім»? Впевнені, перше, що спадає на думку, це житло майбутнього. Так воно і є - це комфортна автоматична система, де все працює «самостійно» і під ретельним контролем інтелектуального центру управління. Цей контролер, так би мовити «електронний інтелектуальний дворецький», і виконує всю рутинну роботу по дому. Він - «мозок» вашого житла і головна складова системи домашньої автоматизації. Зовсім маленький контролер бере на себе керівництво всієї системи домашнього обладнання «Розумний дім», не вимагаючи людського втручання. Все, що вам залишається, це розібратися з призначеним для користувача інтерфейсом і налаштувати програму.

Устаткування Smart Home передбачає повне задоволення потреб його господарів, і захист їх безпеки, економію енергоресурсів і часу на управління власним житлом. Якщо подивитися на спектр управління Smart Home, він дуже різноманітний. Контролер «Розумний Дім» забезпечує автоматичне регулювання освітленням, створює потрібний мікроклімат, управляє вікнами, дверима, вхідними воротами, ролетами і жалюзями, керує мультимедійною системою в будинку, системою відеоспостереження та охорони, системою поливу в саду і на городі, і ще багато іншого входить в його функції. І найголовніше, все це регулювання об'єднано в одну загальну систему контролю. У разі аварійних ситуацій в будинку, контролер по сигналу датчика самостійно дає команду припинити подачу води, газу, і т.д. Ну а якщо в будинок пробрався «небажаний гість», відразу ж сповіщає господарів про несанкціоноване проникнення і блокує входи.

ДП «Телегруп Україна» настійно рекомендує своїм користувачам замовити систему «Розумний Дім». Вона набагато скоротить споживання енергоресурсів і заощадить ваш час по догляду за власним житлом. Ми пропонуємо вам розглянути дві унікальні пропозиції з придбання пакетів «Базовий» і «Стандартний». Вартість системи «Розумний Дім» вказана на сторінці пропозицій і коливається в межах 12000-21000 гривень в залежності від функцій системи.