Стандартний пакет розумного дому

Стандартний пакет розумного дому

21328 UAH

У пакет "Стандарт" входять такі необхідні функції, які забезпечують комфорт, безпеку і економію в вашому домі, а також управління електрикою і освітленням. Клімат-контроль дозволить задати комфортну температуру, а також економити, коли нікого немає вдома, система керує і опаленням, і кондиціонером; датчики протікання повідомлять про підтоплення і дозволять заощадити на ремонті в своїй квартирі або сусідської; датчик відкриття контролює проникнення сторонніх в будинок, управління двома групами світла плюс датчик руху дозволить включити світло, коли зайняті руки, а з керуванням електрикою можна не хвилюватися про забутих праска або плиту. Всім обладнанням можна керувати з мобільного додатка, за допомогою якого так само будуть приходити повідомлення.

У пакет входять центральний контролер, термостат з установкою на радіатор, ІК-пристрій з датчиком температури для управління кондиціонером, 2 датчика протікання, 1 датчик відкриття, реле на керування освітленням та електрикою.

Стандартний пакет розумного дому
Артикул Товари (роботи, послуги) К-ть Од. Ціна, євро Сума, євро
1 FIB_FGHCL

Z-Wave контролер FIBARO Home Center Lite виконує найпопулярніші функції в будинку, такі як управління освітленням, електроприладами, кліматом, безпекою, робота з камерами відеоспостереження і т.п.

Контролер об'єднує всі пристрої в будинку в єдину мережу і дає можливість управляти ними за допомогою смартфона, планшета, комп'ютера або розумного телевізора.

1 шт. 279,00 279,00

Телефони

Телефонуйте нам.

Відділ продажу +38 044 303 9100
Тех. підтримка: +380 67 333 9100

Адреса

Заходьте до нас.

вул. Іоанна Павла II, 15, Київ, 01042