SIP-телефонія

SIP-телефонія

от 199 UAH

Минуло не так багато років з моменту, коли бездротові телефони викликали загальне здивування. Мати такий апарат було дуже дорого і доступно не кожному. Але час не стоїть на місці. Мобільний зв'язок сьогодні вже не розкіш, а необхідність. І вже нікого не дивує наявність в кишені не одного, а декількох телефонних апаратів. Здавалося б, що нового можна запропонувати на ринку телефонії

Sip телефонія сьогодні

Sip телефонія - це сучасний вид зв'язку, заснований на цифрових технологіях. Найбільш актуальна така послуга для великих компаній і організацій, які мають офіси або представництва не тільки в різних містах, але і в різних країнах.

Актуальність даного виду телефонії нерозривно пов'язана з меншими фінансовими витратами, ніж при використанні звичної вже мобільного зв'язку. Судіть самі, сип телефонія, запропонована компанією Telegroup, передбачає отримання одного або декількох міських номерів, які не змінюються, не залежно від того, де ви фактичного знаходження в момент дзвінка.

Послуга віртуальна АТС від компанії Телегруп дозволяє підприємствам об'єднати номери своїх співробітників в єдину корпоративну мережу, всередині якої дзвінки будуть повністю безкоштовними. При цьому плата за роумінг відсутня. Якщо ви побажаєте, то вам можуть бути запропоновані всередині мережі короткі номери. Такий зв'язок захищена від прослуховування, що є безсумнівним плюсом для багатьох великих компаній.

Міські номери можна придбати практично в будь-якій точці світу, що істотно заощадить кошти Ваших партнерів при зв'язку з Вашим офісом.

Дана послуга доступна як для фізичних так і юридичних осіб, вона дозволяє істотно економити на телефонних дзвінках і дорогому обладнанні, тому послуга дуже популярна

Якщо ви хочете постійно мати при собі міський номер, щоб вам могли безкоштовно подзвонити ваші друзі і знайомі, скористайтеся можливістю підключитися до даного виду телефонії.

Інтернет телефонія по Sip протоколу

Інтернет телефонія по Sip протоколу передбачає підключення телефону ні до звичайної телефонної розетки, а отримання послуги через інтернет, за допомогою ip-телефону, комп'ютера смартфона, голосового шлюзу і т.д. Маючи свій сип номер, який зовні схожий на адресу електронної пошти, ви можете зробити підключення в будь-якій точці земної кулі. Ваш номер телефону - це логін.

Хотілося б відзначити, що власники сип номерів можуть без проблем передавати аудіо і відео файли, проводити конференції, виробляти переадресацію дзвінків, автоматично визначати вхідний номер і багато іншого.

Залежно від поставлених замовником завдань, йому може бути запропонована послуга з програмним забезпеченням або зі спеціальним обладнанням.

Тарифи на sip телефонію

Тарифи на sip телефонію значно нижче, ніж на звичайну стаціонарну і мобільний зв'язок. В основі платежу лежить абонентська плата. Якщо ви телефонуєте всередині своєї мережі, то плата відсутня. При дзвінках на інші номери використовується тариф фіксованого телефонного зв'язку.

Sip телефонія в Україні - це сучасний і якісний вид зв'язку, доступний кожному. При зміні місця проживання або адреси офісу вам не доведеться писати заяви на перенесення лінії. До того ж даний вид зв'язку сумісний з різними операційними системами, працює на смартфонах, ноутбуках, планшетах і комп'ютерах. Все, що необхідно для здійснення дзвінка - це доступ в інтернет. Технічні вимоги передбачає саму мінімальну швидкість - 128 Кб / сек.

Безкоштовна кнопка для дзвінків з сайту

Кнопка ipshka.com дозволяє клієнту зробити до Вас онлайн дзвінок прямо з вашого сайту. Щоб почати приймати дзвінки з вашого веб сайту від клієнтів, Вам необхідно зареєструвати сип номер ipshka.com. Потім в особистому кабінеті активуєте послугу кнопка для дзвінків з сайту. Отримані SIP реєстраційні дані потрібно прописати в ай пі телефоні, а код кнопки просто розмістити у себе на сайті. Ця послуга дозволяє залучати додаткових клієнтів, тому популярна серед інтернет магазинів. При замовленні послуги віртуальна АТС, наші фахівці кнопку активують безкоштовно.

Якщо Вас цікавить Sip телефонія в Києві, рекомендуємо звернутися в компанію Telegroup. Кваліфіковані співробітники компанії з радістю розкажуть вам про всі можливі варіанти підключення, підберуть саме той варіант, який буде для вас найбільш прийнятним, порекомендують обладнання, яке відповідає вашим потребам.

Послуга 3 в 1 (TriplePlay)

Telegroup це один з небагатьох Київських провайдерів, який здатний надати по одному кабелю широкосмугового доступу, одночасно три сервісу - високошвидкісний доступ в Інтернет, цифрове кабельне телебачення (ip-tv) і цифровий телефонний зв'язок.

Телефони

Телефонуйте нам.

Відділ продажу +38 044 303 9100
Тех. підтримка: +380 67 333 9100

Адреса

Заходьте до нас.

вул. Іоанна Павла II, 15, Київ, 01042