Дешевий міжнародний зв'язок

Дешевий міжнародний зв'язок

Швидкий, якісний і надійний звуковий сигнал є пріоритетними факторами вибору системи зв'язку. IP телефонія перевершує існуючі сьогодні пропозиції і надає можливість познайомитися з цифровою передачею даних і голосу для з'єднання абонентів в зоні покриття мережі Інтернет.

Компанія ДП «Телегруп-Україна» пропонує можливість істотно скоротити витрати на телефонні переговори і встановити сучасну систему зв'язку, що відрізняється простотою наладки та обслуговування. Будучи одним з лідерів ринку комунікації України, ми надаємо своїм потенційним споживачам послуги з впровадження сучасних, високошвидкісних технологій, однією з яких є VoIP телефонія. Вона дозволяє забезпечити за допомогою інтернет з'єднання стабільну міжнародний і міжміський зв'язок за низькими тарифами і продемонструвати її незаперечну перевагу над стандартними видами комунікації.

Інтернет телефонія кардинально вирішує питання впровадження нової телефонної технології трьома способами:

  • шляхом завантаження та встановлення безкоштовної програми з офіційною бази компанії ДП «Телегруп-Україна» на персональний комп'ютер замовника, по завершенні чого Ви зможете здійснювати міжнародні дзвінки безкоштовно за допомогою з'єднання двох комп'ютерів за допомогою інтернет, а при дзвінку на мобільний або стаціонарний телефон - по тарифу регіону .
  • шляхом придбання у нас USB-телефону або обладнання Telbox, установкою і підключенням до домашнього або офісного комп'ютера і подальшим підключенням стандартного телефонного апарату.
  • шляхом використання двопортових або чотирьохпортових шлюзів GateWay, що надають дві або чотири додаткові телефонні лінії з їх можливим подальшим підключенням до міні АТС або до стаціонарних апаратів. Стійку якісний зв'язок між абонентами забезпечує технологія Ethernet, частиною якої стає Ваш шлюз GateWay.

Звертайтеся до нас! Вам достатньо вписати вашу контактну інформацію в наш Бланк замовлення, який Ви знайдете на нашому сайті, і відправити його по факсу (044) 303-94-50, завдяки чому Ви будете зареєстровані в нашій інформаційній базі. Реєстрація компанії послужить підставою для знайомства з технологією і її впровадження, виїзду фахівця на місце установки устаткування і монтажу системи. Грамотність, акуратність, ввічливість і високий професійний потенціал нашої команди фахівців дозволить Вам переконається в високому рівні якості нашого бездоганного сервісу і в надійності нашого партнерства!

Телефони

Телефонуйте нам.

Відділ продажу +38 044 303 9100
Тех. підтримка: +380 67 333 9100

Адреса

Заходьте до нас.

вул. Іоанна Павла II, 15, Київ, 01042