Дешевий мобільний зв'язок

Дешевий мобільний зв'язок

Хто з нас з вами не мріє мати дешеві тарифи мобільного зв'язку. Без всякого сумніву, багато хто відразу ж змінить оператора, який надасть їм таку можливість.

Кому по кишені дешеві тарифи мобільного зв'язку?

Дешевим мобільним зв'язком вигідно користуватися співробітникам компаній і підприємств, які підключені до послуги «Віртуальна АТС». Про існування АТС відомо кожному. Поняття віртуальна або хмарна АТС передбачає якісний цифровий зв'язок. Все, що необхідно забезпечити самій компанії - це доступ в інтернет. Є у співробітника зв'язок з всесвітньою павутиною - з ним зможуть зв'язатися з будь-якої точки світу, де буде знаходитися ваше представництво.

Дешевий мобільний зв'язок, пропонований Telegroup - це телефонізація на сучасному рівні. Спеціальні тарифи на міжміські та міжнародні дзвінки допоможуть вам витрачати менше коштів на переговори. Не варто нехтувати й тим, що віртуальна АТС від Telegroup дозволяє вам повністю забути про прокладання телефонних ліній. І витрати на купівлю спеціального обладнання не знадобляться. Підприємство тільки орендує віртуальну АТС і отримує безліч необхідних переваг.

Як отримати дешевий мобільний зв'язок?

Найдешевші тарифи мобільного зв'язку стануть для вас доступними після підключення компанії до віртуальної АТС від Телегруп. Згідно з угодою підприємство одноразово платить за створення АТС з урахуванням робіт з налаштування необхідного програмного забезпечення. Щомісячна плата розраховується з кількості абонентів (5, 10, 20, 30 або більше). Також передбачено сервісне обслуговування та багато інших послуг.

Запропоновані Telegroup послуги перевершать всі ваші найоптимістичніші побажання. Найдешевший мобільний зв'язок в Україні - це можливість отримати необмежену кількість багатоканальних телефонів, за необхідності записувати розмови, знати час і тривалість дзвінків, вести облік дзвінків, прийнятих кожним конкретним оператором. Використання голосового меню допоможе абонентам зв'язатися з необхідним співробітником.

Такий комплекс послуг передбачає наявність коштовного устаткування. Але в тому-то й полягає перевага віртуальної АТС в Києві, що воно при всіх своїх перевагах дешеве.

Звернувшись в компанію Телегруп, ви познайомитеся з професійними та досвідченими співробітниками, які допоможуть вам оцінити переваги віртуальної АТС, детально проінформують про тарифи на дзвінки, як усередині країни, так і за кордон.

Складаючи технічне завдання, ви вкажіть ті функції, які є для вас необхідними. Якщо ви на даний момент не впевнені, потрібна вам та чи інша функція, ви зможете домовитися про можливість додавати функції в майбутньому. При цьому з вашого боку не буде потрібно додаткових витрат.

Телефони

Телефонуйте нам.

Відділ продажу +38 044 303 9100
Тех. підтримка: +380 67 333 9100

Адреса

Заходьте до нас.

вул. Іоанна Павла II, 15, Київ, 01042