Віртуальна АТС

Віртуальна АТС

от 150 UAH в месяц

Традиційна апаратна офісна АТС стала пережитком минулого. Працювати по тарифам стаціонарного телефонного зв'язку вкрай не вигідно. Абонентська плата за кожну лінію висока, а рахунки за міжміські та міжнародні дзвінки перевищують дозволену норму. Незважаючи на наявність достатньої кількості вхідних ліній, клієнти не завжди можуть додзвонитися до потрібного співробітника, а це неприпустимо.

Тільки віртуальна міні АТС вирішить всі ваші проблеми з телефонним зв'язком 

Сучасне рішення телефонізації бізнесу - віртуальна АТС (ВАТС). Відмовившись від традиційних витратних технологій, ваша компанія отримає натомість найсучасніший зв'язок і справжню свободу комунікацій. Нова віртуальна міні АТС об'єднає в єдину телефонну мережу всі підрозділи компанії, включаючи офіси і представництва в інших містах і країнах. Головною і єдиною умовою такого підключення є наявність комп'ютера з доступом в Internet на робочому місці співробітника, якого ви хочете телефонізувати. 

Після того, як ви замовите послугу, програмно-технічний комплекс ВАТС буде розміщений і налаштований на нашому серверному обладнанні. Завдяки швидкісному доступу UA-IX, ми зможемо надати вам послугу, що відповідає всім сучасним вимогам. Унікальні можливості високоякісного цифрового зв'язку будуть доступні вам в повному обсязі. 

Основні переваги використання комплексу ВАТС: 

 • Відсутність витрат на придбання коштовного устаткування. Оренда віртуальної АТС коштує від 150 гривень на місяць. 
 • Можливість об'єднання окремих офісів, які розташовані не тільки в Україні, а й в інших країнах світу, в єдину мережу. 
 •  Якщо виникне необхідність переїзду, на новому місці не потрібно буде займатися прокладкою телефонної мережі. Після підключення до Інтернету IP-телефону, IP-шлюзу або IP-PBX, сучасний телефонний зв'язок в новому офісі буде забезпечено. 

Віртуальна АТС, встановлення якої ми пропонуємо, забезпечить вам можливість користуватися всіма сервісами, які надають користувачам дорогі провідні АТС: 

 • використання внутрішньоофісної нумерації; 
 • переадресація і перехоплення викликів; 
 • всі можливості голосового меню (IVR); 
 • повнофункціональна консоль секретаря; 
 • можливості голосової пошти; 
 • керовану чергу викликів (Call Center); 
 • редагування правил обробки дзвінків; 
 • можливість вибіркової запису розмов; 
 • велика кількість інших функцій і можливостей адміністрування.

Крім того, якщо вам знадобляться додаткові багатоканальні київські номери, підключення будь-якої кількості ліній буде виконано протягом години після отримання заявки. 

Ваші витрати на зв'язок суттєво знизяться, так як наші ціни на всі види переговорів значно нижче розцінок операторів інших видів зв'язку. Це стосується не тільки міських, міжміських і міжнародних переговорів, але і дзвінків на мобільні номери. При цьому ми гарантуємо ідеальну якість зв'язку та послуг, що відповідає класу «Premium»: 

 • Можливість обліку всіх викликів і відомостей про них (дата і час дзвінка, очікування відповіді, відповівший оператор та інша службова інформація). 
 • Запис переговорів - вибірково по кожному оператору, або централізовано. 
 • Створення декількох центрів обробки викликів в одній віртуальній АТС. 
 • Можливість використання офісних CRM-систем та інтеграції зовнішніх додатків (включаючи 1С). 
 • Будь-які зміни конфігурації і підключення додаткових функцій - без додаткової оплати. Все включено в основний пакет! 

Установка віртуальної АТС - ідеальне рішення для молодих компаній 

Підприємства, які нещодавно вийшли на ринок, часто змушені орендувати офісні приміщення, склади та виробничі площі. Мобільні номери не викликають у потенційних клієнтів необхідного рівня довіри, а придбання і монтаж міні АТС апаратного типу є витратним шляхом вирішення проблеми телефонного зв'язку. Тим більше що потрібно буде купити міні АТС верхнього цінового діапазону, розраховану на велику кількість ліній. Крім того, установка міні атс пов'язана з прокладанням значної кількості кабелів, що дуже незручно і не завжди допустимо за умовами оренди приміщення. Тільки установка АТС віртуального типу від компанії «Телегруп» дозволить швидко підключити необхідну кількість телефонних апаратів, обійтися без монтажу провідних ліній, і реально економити на послугах телефонії. Отримуючи при цьому зв'язок кращої якості, з незрівнянно кращим сервісом та сучасними можливостями адміністрування, обліку та контролю. А в разі необхідності переїзду компанії на нові площі, ваша віртуальна АТС переїде разом з вами і почне свою роботу в той же день, як тільки до інтернету будуть підключені перші комп'ютери. 

Використання ВАТС - реальна вигода для всіх 

Наші клієнти свідчать, що після укладення договору і підключення віртуальної міні атс в Києві, зменшили витрати на телефонію в 2-3 рази. З урахуванням того, що дзвінків по міжміським та міжнародним напрямами стало набагато більше, так як раніше для цього використовувався переважно мобільний зв'язок. 

Тільки віртуальна АТС зможе обробляти і адмініструвати всі вхідні виклики на телефонні номери компанії, включаючи віддалені офіси. За це відповідає єдиний центр обробки вхідних викликів. Тепер проблем зв'язку з клієнтами не буде, де б не був розташований ваш офіс! Причому співробітники матимуть можливість користуватися цим зв'язком на виїзді, маючи  лише комп'ютер і доступ в інтернет. 

Підключення віртуальної АТС від компанії «Телегруп» відкриває нові комунікативні можливості ведення бізнесу і дозволяє істотно знизити витрати компанії на зв'язок. Скористайтеся цією пропозицією і замовте послугу прямо зараз!

Услуга

Стоимость

Создание виртуальной АТС (одноразовая оплата, включает в себя работу по настройке программного обеспечения в соответствии с Техническим заданием указанным в договоре)

350 грн.

Обращение к техническим специалистам более трех раз в месяц

100 грн.

Ежемесячная абонплата хостинг-АТС до 3 абонентов *

150 грн.

Ежемесячная абонплата хостинг-АТС до 5 абонентов *

198 грн.

Ежемесячная абонплата хостинг-АТС до 10 абонентов *

250 грн.

Ежемесячная абонплата хостинг-АТС от 11 до 20 абонентов *

350 грн.

Ежемесячная абонплата хостинг-АТС от 21 до 30 абонентов *

450 грн.

Ежемесячная абонплата хостинг-АТС больше 30 абонентов *

Договорная

Запись телефонных разговоров до 10 абонентов *

100 грн.

Запись телефонных разговоров от11 до 20 абонентов *

200 грн.

Запись телефонных разговоров больше 20 абонентов *

Договірна

Подключение номера другого оператора

50 грн.

Абонплата при подключении fax-to-email

10 грн.

Ежемесячная оплата за обслуживание номера другого оператора

20 грн.

Кнопка для звонков с сайта

Безплатно

Телефони

Телефонуйте нам.

Відділ продажу +38 044 303 9100
Тех. підтримка: +380 67 333 9100

Адреса

Заходьте до нас.

вул. Іоанна Павла II, 15, Київ, 01042